• Kubet prej porfidi

    Nė shikim tė parė guri natyral tėrheq vėmendjen e tė gjithė njerėzve,sepse kombinon njė estetik tė mahnitshme dhe funksionale.

  • Pllaka prej porfidi

    Guri natyral –ėshtė i qėndrueshėm ku i reziston lagėshtis,temperaturės,peshės dhe janė njė ndėr matrialet mė tė qėndrueshme tė tė gjitha kohrave.

  • Mozaike prej porfidi

    Porfidi Ballkan-bėn dekorimin e oboreve,kopshteve,fasadat e shtėpive,rugėt pėr kėmbėsorė,dhoma tė pritjes,oxhaqe,kamin etj poashtu bėjm edhe shitjen e tė gjitha llojeve tė gurit natyral si: Kubeta (kupėza),pllaka,mozaike tė gjitha me trashėsi dhe dimenzione tė ndryshme.


Valid XHTML 1.0 Transitional